27 maja Burmistrz Miasta i Gminy Frombork Damian Krasiński uczestniczył w kolejnym posiedzeniu Zarządu Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zalewu Wiślanego poświęconym bieżącym sprawom oraz kierunkom dalszego rozwoju regionu.

Spotkanie było okazją do omówienia wspólnych przedsięwzięć realizowanych przez samorządy oraz planów dotyczących wykorzystania potencjału gospodarczego i turystycznego obszaru Zalewu Wiślanego. Współpraca samorządów odgrywa istotną rolę w podejmowaniu działań służących rozwojowi całego subregionu oraz wzmacnianiu jego atrakcyjności.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za rozmowy, zaangażowanie oraz otwartość na wspólne inicjatywy. Wierzymy, że dalsza współpraca będzie sprzyjała realizacji kolejnych przedsięwzięć ważnych dla mieszkańców i rozwoju naszego regionu.

Fot. Michał Missan - Prezydent Elbląga

Galeria zdjęć