Podczas ceremonii Burmistrz w towarzystwie członków stałego składu kapituły wyróżnień z wielką dumą po raz pierwszy wręczył statuetki „DE REVOLUTIONIBUS TROPHY”. Wyjątkowe osoby, które swoim zaangażowaniem, pasją, odwagą oraz bohaterstwem przyczyniają się do dbania o nasze wspólne dobro otrzymały również certyfikaty potwierdzające autentyczność przyznanych wyróżnień.
Laureatami zostali:
Statuetka nr 1 - Rodzina Państwa Czarneckich
Statuetka nr 2 - Pan Michał Janicki
Statuetka nr 3 - Pan Michał Janewicz
Jeszcze raz serdeczne gratulacje!
Na scenie wystąpiły nasze niezastąpione WARMIANKI, które swój występ zadedykowały laureatom.
Więcej fotorelacji znajdziecie Państwo na naszej stronie